Slide toggle

بهادری:حمایت هایی که شهرداری انجام داد باعث انگیزه شد.چرا که در فرش ارا احساس کردیم باید پاسخ گوی این حمایت ها باشیم.

قدرت بهادری بازیکن فرش آرا مشهد و تیم ملی فوتسال یکی از عوامل موفقیت فرش آرا را انگیزه عنوان کرد و گفت: در تمام این سالها که فوتسال بازی می کنم،به اغلب شهرهای کشور که سفر می کردیم،حمایت مسئولین شهر را چه در داخل تیم با حمایت های مالی و چه در سکوها به عنوان حامی معنوی می دیدم.یکی از حسرت های ما این بود که چرا این اتفاق در مشهد رخ نمی دهد؟
بهادری در ادامه گفت:حمایت هایی که شهرداری انجام داد باعث انگیزه شد.چرا که در فرش ارا احساس کردیم باید پاسخ گوی این حمایت ها باشیم.بدون شک حمایت های شهرداری موجب میشود که تیم های استان مسیر موفقیت را بهتر طی کنند.
بازیکن فرش آرا در ادامه افزود:طی ۲ سال اخیر باشگاه با یک پشتوانه بهتری پا به لیگ می گذاشت.این اتفاق یک رویکرد مثبت از طرف متولیان شهر بود .نتیجه آن هم موفقیت فوتسال بود. در کنار فرش آرا ،دختران فوتسالی استان هم به پلی اف رسیدند که امیدوارم قهرمانی را کسب کنند.شهرخودرو آسیایی شد و پس از سالها دوباره چراغ والیبال روشن شد.این اتفاق ها چرا در سالهای گذشته رخ نمیداد؟
بهادری در پایان گفت:اگر این حمایت ها ادامه دار باشد،میتوان به بازگشت ستارگان ورزش استان که در دیگر تیم ها حضور دارند امیدوارتر شد.پس از آم سکوها دوباره هیجان میگیرد و شور و نشاط در شهر میپیچد.چرا این اتفاق شیرین را به واسطه ورزش در شهر تجربه نکنیم؟

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *