Slide toggle

هفته ۱۱ لیگ برتر فوتسال ،با یک پیروزی شیرین دیگر برای فرش آرا به پایان رسید.
شاهین کرمانشاه که در هفته های اخیر با کسب نتایج خوب روند صعودی داشت ،در مشهد هم شرایط را سخت کرد.اما تلاش و نبرد برای کسب پیروزی برای بازیکنان فرش آرا ۳ امتیاز خانگی را نگه داشت.
این دیدار که در حضور مهمانان ویژه و بیش از ۲۰۰۰ هزار هوادار مشهدی برگزار میشد ،با گل مجید خزایی که از روی کار گروهی و ضربه زیبای او شروع شد.اما در ادامه شاهین دفاع خوبی انجام داد و ضربات نهایی هم کار ساز نمیشد.نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
در نیمه دوم هم دروازبان شاهین در یک روز عالی مانع اصلی گلزنی فرش آرایی ها شد و در نهایت این رامین باباجانی بود که در یک ضد حمله گل تساوی را برای شاهین به ثمر رساند.
پس از این گل حملات همه جانبه فرش آرا با حمایت بی نظیر هواداران ادامه پیدا کرد تا پس از اتمام محدوده خطایی شاهین ،نقطه دوم پنالتی در ۴۷ ثانیه به پایان بازی ،منجر به گل دیدنی و انفجار شادی تماشاگران شود و ۳ امتیاز در مشهد بماند.
با این پیروزی فرش آرا به امتیاز ۱۹ رسید و در رده سوم قرار گرفت

بعد از برد فرش آرا در مقابل شاهین کرمانشاه حجت السلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و دکتر احسان اصولی رئیس . مهندس کریمیان نایب رئیس. حیدری دبیر هیات فوتبال خراسان بهمراه ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی و استاد سید مهدی قیاسی پیشکسوت ارزنده فوتبال خراسان برای تبریک این برد در رختکن فرش ارا حضور یافتند

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *