Slide toggle

برنامه لیگ برتر اعلام شد(فرش آرا با دو هفته مهمانی لیگ رو شروع میکند) +حواشی جلسه

در جلسه مدیران لیگ که امروز برگزار شد،دو هفته اول لیگ اعلام شد و در این برنامه معلوم شد که فرش آرا با دو مهمانی متوالی لیگ را شروع میکند.

فرش آرا در هفته اول ۷ مرداد در قم برابر یاسین پیشرو مسابقه میدهد و در هفته دوم ۱۵ مرداد هم به مصاف منصوری در قرچک میرود.

حواشی جلسه:
مبلغ ورودی لیگ ۹۵ برای هر تیم ۳۰ میلیون تومان اعلام شد که تا ۳۱ تیر ماه باید واریز شود.
در فصل جدید لیگ برتر اگر تیمی در هر مسابقه شرکت نکند علاوه بر اینکه آن بازی سه بر صفر به سود حریف می شود از ۳ تا ۹ امتیاز (بستگی به اهمیت بازی و با نظر سازمان لیگ از تیم خاطی) کسر میشود.
درخواست برخی تیم ها طی نامه ای برای تعویق ارائه شده بود که در نهایت رای نیاورد. سه تیم تاسیسات دریایی تهران،دبیری تبریز و مقاومت البرز این نامه را امضا نکردند .اما نماینده ۹ تیم لیگ برتری این نامه را امضا کرده اند(حفاری و یاسین پیشرو اعلام موافقت کرده بودند). با این حال هیات رئیسه سازمان لیگ برتر با تعویق لیگ مخالفت کرد و تصمیم به برگزاری بازی ها در زمان از پیش اعلام شده گرفت.

برنامه ریزی لیگ برتر ۹۵
شروع لیگ: ۷ مرداد ۹۵
تعطیلی لیگ به علت جام جهانی ۲ ماه
ادامه لیگ :۲۵ مهر
نیم فصل:۱۳ آذر
نیم فصل:۱ دی
پایان لیگ :۱۶ اسفند

برنامه دو هفته ابتدایی لیگ برتر ۹۵

هفته اول- ۷ مرداد
یاسین پیشرو قم – فرش آرا مشهد
مقاومت البرز- گیتی پسند
شهرداری ساوه-منصوری قرچک
شهروندساری- حفاری خوزستان
میثاق تهران- آذرخش بندرعباس
دبیری تبریز- مس سونگون
هشت مرداد
ارژن شیراز-تاسیسات دریایی تهران

هفته دوم- ۱۵ مرداد
مقاومت البرز- یاسین پیشرو قم
منصوری قرچک- فرش آرا مشهد
گیتی پسند- شهروند ساری
آذرخش بندرعباس-شهرداری ساوه
حفاری خوزستان – ارژن شیراز
مس سونگون-میثاق تهران
تاسیسات دریایی، دبیری تبریز

 

مصوبات هیات رییسه لیگ برتر فوتسال که امروز برگزار شد:

حاضرین در جلسه: علی کفاشیان-نایب رئیس اول فدراسیون/ سید رضا افتخاری-رئیس کمیته فوتسال/ آرش جابری-دبیر سازمان لیگ فوتسال/ منصوری، نجاریان، نجفی و غفاری(اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال)
با توجه به دستورالعمل کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت حرفه ای سازی باشگاههای فوتسال در آسیا و تاکید نایب رئیس اول فدراسیون، مقرر شد تا ضوابط حرفه ای شدن باشگاهها تا سال ۲۰۱۷ میلادی از سوی هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال پیگیری شود.
هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال مجددا به افزایش تعداد تیم های لیگ برتری با توجه به درخواست های مطروحه از سوی برخی از باشگاهها که در جلسه هیات رئیسه مطرح شده، مخالفت کردند. لذا مقرر شد تا لیگ برتر فوتسال در فصل مسابقاتی ۹۶-۹۵ با شرکت ۱۴ تیم برگزار شود.
چنانچه تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۳۱ تیر ماه، باشگاه های حاضر در لیگ برتر نتوانستند مدارک لازم را به سازمان لیگ ارائه کنند، هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در همان روز تشکیل جلسه داده و باشگاه جایگزین را برابر مقررات از بین باشگاه های واجد شرایط انتخاب خواهد کرد.
با موافقت هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال، کلاس توجیهی نمایندگان سازمان لیگ فوتسال در دهه سوم تیر ماه سال جاری برگزار می شود.
با تصویب اعضای هیات رئیسه، ساعت برگزاری بازیها در ماه های تابستان ساعت ۱۸:۰۰ و در پاییز از ساعت ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد.
کلیه قرار داده های منعقده بین بازیکنان و کادر فنی با باشگاههای حاضر در لیگ برتر با سربرگ باشگاه در ۴ نسخه تنظیم که یک نسخه در باشگاه، یک نسخه تحویل بازیکن، یک نسخه تحویل هیات فوتبال استان مربوطه و نسخه نهایی به سازمان لیگ فوتسال تحویل داده شود.
مقرر شد کلیه مدارک کادر پزشکی حاضر در مسابقات با تایید کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال به استان مربوطه ارسال شود.
تغییر روز مسابقه پس از اعلام در برنامه سازمان لیگ با مصوبه سازمان لیگ فوتسال مقدور است.
کلیه تیم های حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در فصل مسابقاتی ۹۶-۹۵ ملزم به شرکت در رقابتهای رده های سنی پایه هستند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *