Slide toggle

بررسی عملکرد فرش آرا در شبکه خراسان رضوی

نقد وبررسی عملکرد فرش آرا در لیگ برتر فوتسال ۹۴،در برنامه ورزش خراسان رضوی،با حضور غلامعلی مرتضایی انجام شد.

در این برنامه با پخش گزارش تصویری از عملکرد نتایج و همچنین گزارش از برخی بازیکن ها،پرسش و پاسخ مجری برنامه با مدیر عامل باشگاه برگزار شد.

بخشی از پاسخ های غلامعلی مرتضایی چنین بود:

باتوجه به برنامه ریزی در ابتدای فصل ،توقع این بود که در لیگ بمانیم.با توجه به اینکه مشکلاتی وجود داشت،هیات مدیره علاقمند به تیم داری نبود.اما با توجه به جلسات با مدیر کل ورزش وجوانان استان و مدیران استانداری داشتیم ،قرار شد با کم کردن بودجه در لیگ تیم داری کنیم.

قرار بود ابتدا یا ۴۰% به بودجه تیم اضافه کنیم یا ۳۰% کم کنیم.در نهایت بودجه را کم کردیم.اگر چه اشتباه کردیم.یا باید ادامه نمیدادیم و یا تیم قدرتمندی میبستیم.در این حالت استرس زیادی را هم تحمل کردیم.باید از حمایت هواداران تشکر کنیم که بی نهایت همراهی کردند.

اگر چه به برنامه تیم که ماندن در لیگ بود رسیدیم،اما در کل باز هم از نتایج راضی نیستیم و این شد که شرمنده هوادارانی شدیم که اگر چه در نیم فصل برنده نبودیم ،اما حمایت کردند.

در استانی هستیم که از ورزش حمایت نمیشود.اگر در ساری برده بودیم به رده ۸ جدول  میرسیدیم.اگر شرایط و حمایت مردمی و مسولین ساری را داشتم،تیم را قهرمان میکردیم.این حمایت ها در مشهد نیست.از شهردار مشهد سوال کنید که چه تیم هایی داریم؟آیا میداند؟

آرزوی من است که تمام ستاره های مشهدی را در تیم جمع کنم.اما این بودجه و حمایت نیست.

با تیم هایی میجنگیدیم که بودجه ۳ یا ۴ برابر  ما داشتند.از طرفی دیگر جوانگرایی کردیم.ما با این روش تعداد زیادی بازیکن به لیگ فوتسال معرفی کردیم.

من به خاطر ابروی خودم که در ورزش داشتم میگویم که از نتایج تیم  راضی نیستم.

برنامه های ما مثل یک دانه زنجیر است.میخواستیم با توجه به جوان هایی که به تیم وارد کردیم ،برای اینده استان تیم داشته باشیم.اما وقتی بازیکن ما ناگهان دفترچه خدمت سربازی میاورد چه باید کرد؟ممکن است که باز سال اینده چند بازیکن جوان ما دیگر نباشند وسرباز شوند.این تجربه را به دست اوردیم.این نمیشود که هم به جوان ها کمک کرد و هم نتیجه گرفت و ممکن است دیگر جوانگرایی نکنیم.

لیگ خوبی داشتیم.داوری ها خوب بود.اما جایی بود که اگر کسی به تیم داوری فشار میاورد ،میتوانست تصمیم داوری را تغییر دهد.

فوتسال نباید زیر سایه فوتبال گم شود.نمیشود که گفت چون در فوتسال درگیری هست پخش زنده نداشته باشد.در والیبال هم درگیری است.اگر اینگونه بماند فوتسال نابود میشود.اگر ما پخش زنده فوتسال نداشته باشیم ،فایده ندارد.ما مدیری میخواهیم که بتواند رابطه خوبی با رسانه ملی برقرار کند.

چه این کادر فنی و چه دیگر کادر فنی بود،من حمایت میکردم.با امکاناتی که ما فراهم کردیم نتیجه خوبی بود.من نباید تیمی می بستم که سرمربی تیم با همین شرایط باشگاه مجبور به کار شود.

ما هنوز هیچ نشستی با کادر فنی و هیات مدیره نداشتیم تا برای فصل اینده برنامه ریزی کنیم.احتمال اینکه من دیگر مدیر عامل فرش ارا نباشم وجود دارد.چرا که درگیرم و فرصت نمیکنم و این استرس ها مرا اذیت میکند.من برخی بازی ها را به سالن نرفتم.

فرش ارا اگر تیمداری کند باید تیم خوبی داشته را مهیا کند و امیدوارم شرایط اقتصادی خوبی به وجود بیاید که بتوانیم با شرایط خوبی تیمداری کنیم.

مجید مرتضایی  که به علت کسالت در برنامه حضور نداشت،به صورت تلفنی مهمان برنامه بود وگفت::ما در نیم فصل دوم استراتژی تیم را تغییر دادیم وبازیکنان موثری را جذب کردیم و تمام تمرکز را برای بازی های  داخل خانه گذاشتیم که موفق بودیم و در خارج از خانه کم ریسک بازی کردیم .۳ – ۴ ماه پایانی فشار بسیار زیادی را تحمل کردیم و چنین تجربه را نداشتم و ۲۴ ساعته در حال تفکر بر روی تیم بودیم .

تصمیم مدیریت و هیات مدیره باشگاه است که من باشم یا نه.اما امیدوارم بتوانیم شرایطی را که برای تیم به وجود اوردیم ادامه دهیم تا انچه را که این سال ها کاشتیم،بتوانیم نمودش را ببنیم.

 

 

 

 

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *