Slide toggle

با توجه به میزبانی و حمایت تماشاگران به پیروزی فکر میکنیم

تیم فوتسال فرش آرا مشهد که در دیدار هفته نخست لیگ برتر فوتسال نتیجه را واگذار کرده بود در هفته دوم این لیگ، عصر چهارشنبه به دنبال جبران شکست هفته پیش و کسب سه امتیاز بازی است.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد روز سه شنبه در گفت و گوی پیش از بازی با تیم فوتسال سن ایچ ساوه گفت: بازی هفته نخست در مقابل تیم فوتسال ستارگان ورامین را نه به خاطر مسائل فنی بلکه به خاطر شرایط روحی و روانی واگذار کردیم.

مجید مرتضایی با بیان اینکه در دیدار فردا مقابل تیم سن ایچ ساوه کار سختی در پیش داریم افزود: این تیم با توجه به پیروزی هفته نخست خود در لیگ برتر فوتسال با روحیه و انگیزه به میدان می آید.

وی ادامه داد: با توجه به امتیاز میزبانی و همچنین حمایت هواداران امیدوار به کسب نتیجه و پیروزی در بازی با تیم فوتسال سن ایچ ساوه هستیم.

او اضافه کرد: در بازی فردا علی رستمی بازیکن فرش آرا مصدوم است و کارت بازی محمد پیکان دیگر بازیکن این تیم نیز هنوز صادر نشده است.

تیم فوتسال فرش آرا در هفته دوم لیگ برتر فوتسال ساعت ۱۸ روز چهارشنبه با تیم فوتسال سن ایچ ساوه در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد دیدار می کند. فرش آرا دیدار هفته نخست خود را با نتیجه شش بر سه به تیم ستارگان ورامین واگذار کرد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *