Slide toggle

هفته پانزدهم لیگ برتر با یک تساوی خانگی برای فرش آرا به پایان رسید

هنوز بازی برابر شهرداری ساوه به دقیقه ۵ نرسیده بود که دو اشتباه فردی ،دو گل برای مهمان داشت.اما پس از این گل فرش آرایی ها سراپا حمله شدند تا توانستند با دو گل که توسط مجید خزایی و علی اسعدی به ثمر رسیده بود نتیجه نساوی را  برای نیمه اول به ثبت برسانند.

نیمه دوم هم فرش آرا با حمله شروع کرد و از تمام موقعیت ها سروش احمدنیا گل سوم را به ثمر رساند .اما این بازگشت عالی از شکست ؛با یک گل به خودی به نساوی کشید تا از این دیدار خانگی تنها یک امتیاز برای مشهدی ها بماند.

این تک امتیاز جمع امتیاز های فرش آرا را به ۲۱ رساند تا در رده ششم جدول باقی بماند.

محسن خبیری پس از پایان این دیدار گفت:تیم شهرداری ساوه را میشناختم و میدانستم که علی رغم رتبه پایینی که در جدول دارد ، اما تیم خوبی ست که با بازیکنان جوانی که دارد ، برای هر تیمی بازی کردن با آن سخت خواهد بود …
ما ۳ گل زدیم .اما  در واقع ۳ گل شهرداری ساوه را هم خودمان تقدیمشان کردیم . آنها تا فردا صبح هم گلزن نبودند . ۲ اشتباه فردی کردیم . اما خیلی سریع به بازی برگشتیم . اگر چه با مصدومیت دقیقه اول قدرت بهادری چند دقیقه  شوک شدیم . اما به بازی برگشتیم و جدا از جبران گل ها ، گل پیروزی را هم زدیم . اما گل به خودی که گاهی اجتناب ناپذیر است سهم ما را یک امتیاز کرد .
در این بازی اعتراض ها به داوری زیاد بود.خبیری در این باره گفت:درباره داوری نمیخواهم صحبت کنم . داوری در این بازی تاثیر گذار نبود . اما سوت هایی بود که سرعت بازی را گرفت . جدا از اینکه بازیکنان شهرداری ساوه مدام مصدوم میشدند . البته خوشبختانه خیلی زود به بازی برمیگشتن !
در طول بازی و پس از ان جدل کلامی بین خبیری و لک (سرمربی شهرداری ساوه)پیش امد که سرمربی فرش آرا گفت:درباره بحث و جدل کلامی با اقای لک حرفی نمیزنم . اما من مسول تیمی هستم که باید پاسخ گو باشم . وقتی مدام روی داوری تاثیر میگذارند ، سکوت ما در فرش ارا تعبیر بد شده . ما نه در سکو و نه به حاشیه ها کاری نداریم . اما اینکار به ضرر ما شده . ما بلد نیستیم پشت نیمکت حریف آدم بگذاریم . جالب اینکه در همین بازی اقای سلیمانی یک نفر را از پشت سر نیمکت شهرداری اخراج کرد چون از روی سکو به بازیکن ما توهین کرد
اینکه سرمربی شهرداری حالا بیاید و بگوید از فرش آرایی ها عذرخواهی میکنم اب ریخته رو زمین است . باید به وقتش اعصاب و کلام خود را کنترل کنیم . این را اول به خودم میگویم .
خبیری در پایان گفت: تیمم هر هفته خوب بازی میکند . اما یک نکته دست ما را خالی میکند . یک هفته اخراج ها ،ی ک هفته مصدومیت دقیقه اول . اما ما میجنگیم و حق خودمان را میگیریم

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *