Slide toggle

هفته نهم لیگ برتر فوتسال ،برای فرش آرا ،دیدار حساس برابر ملی حفاری اهواز است.این دیدار در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار خواهد شد و تیم مشهدی به حضور تماشاگران خودی دل بسته است.

فرش آرا روند شکست های خود را در دو بازی خارج از خانه شکست و توانست ۴ امتیاز حساس را کسب کند.پس از چندین هفته متوالی که فرش آرا با غیبت بازیکنان خود به علت مصدومیت ومحرومیت به میدان میرفت ،این هفته تنها یک غایب دارد و سروش احمدنیا به علت مصدومیت نمیتواند تیمش را همراهی کند.

از ان طرف ملی حفاری که با محسن حسن زاده ،کمک مربی سال گذشته فرش آرا به مشهد می آید ،به روش بازی تیم مشهدی آشنا ست و همین مسئله میتواند دست هر دو تیم را برای هم باز بگذارد.ملی حفاری هم که تیمی جوان دارد مانند فرش آرا ستاره های خود را اول فصل از دست داد،اما توانست فرهاد توکلی را از همین تیم فرش آرا جذب کند.

جالب اینکه هر دو تیم ،با تیم امیدهای خود در جمع چهار تیم پایانی لیگ برتر امیدها هستند که نشان دهنده توجه به جوانان در هر دو باشگاه است.

فرش آرا و حفاری با یک مساوی هفته هشتم را به پایان بردند.فرش آرا در تبریز با دبیری این شهر ۵-۵ کرد و حفاری هم در اهواز با تاسیسات دریایی ۴-۴ مساوی شد.

حالا باید دید دو تیم جوان لیگ در مشهد چه نتیجه ی کسب میکنند و ایا فرش آرا روند موفقیت های خارج از خانه را در خانه هم ادامه میدهد؟

لازم به ذکر که این دیدار از شبکه خراسان رضوی به صورت زنده پخش میشود.

همچنین برای رفاه حال تماشاگران ،این دیدار بلیط فروشی ندارد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *