Slide toggle

هفته دوم لیگ برتر فوتسال ،با اولین بازی رسمی فرش ارا در لیگ برتر سال ۹۶ و اولین پیروزی خارج از خانه همراه بود.

شهرداری ساوه که تا ظهر بازی مشخص نبود با چه تیم و چه کادری به کیدان میرود ،در نهایت با تیمی ناشناس پا به میدان گذاشت که شرایط را برای فرش ارا سخت میکرد.

تیمی جوان و گمنام که با تمام انگیزه به میدان امدند.استراتژی شهرداری ساوه دفاع و ضد حمله بود و در تمام طول بازی با همین روش بازی کردند.فرش ارا در هر نیمه یک گل زد تا بتواند ۳ امتیاز را به مشهد بیاورد.

در نیمه اول مصطفی طیبی و در نیمه دوم علی اسعدی گلزنان این دیدار بودند.

محسن خبیری پس از این پیرزوی گفت:شهرداری ساوه تیمی جوان، تاثیرگذار و فنی است

شهرداری ساوه یکی از تیم‌های خوب و سر سختی است که در خانه زیبا و هماهنگ بازی می‌کند. ما با تیمی بازی داشتیم که هیچ شناخت قبلی از این تیم نداشتیم و همین موضوع کمی کار را برای کادر فنی سخت‌تر کرده بود.

وی گفت: با توجه به اینکه ما در هفته اول نتوانستیم بازی خود را انجام دهیم بچه‌های ما برای این بازی خیلی انگیزه داشتند که در این بازی حضور پیدا کنند اما تیم شهرداری ساوه تیمی جوان و تاثیرگذار و فنی که همین موضوع کار را برای ما سخت کرده بود.

سرمربی تیم فرش‌آرا مشهد گفت: ما در همان اوایل بازی توانستیم مالکیت زمین را در دست بگیریم اما تیم شهرداری ساوه با دفاع کردن کار را برای ما خیلی سخت کرده بود و خداراشکر می‌کنم که توانستیم ۲ گل بزنیم و پیروز شویم. تیم ما موقعیت‌های خوبی روی دروازه شهرداری ساوه ایجاد کرد اما با واکنش‌های خوب دروازه‌بان این تیم روبرو شدیم.

خبیری همچنین در مورد ادامه داشتن صدرنشینی تیم فرش آرا در لیگ برتر گفت: ما فعلاً در ابتدای لیگ قرار داریم و هرچه جلو برویم کار برایمان سخت‌تر می‌شود.لیگ ایران پتانسیل‌های زیادی دارد. شما ببینید تیم‌هایی همچون گیتی‌پسند اصفهان، مس سنگون ورزقان، تأسیسات دریایی چقدر هزینه کردند و بازیکنان خوبی جذب نمودند اما ما هم تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم که همین روند را پیش بگیریم و بالای جدول را حفظ کنیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *