Slide toggle

امید فرش آرا ،سوم لیگ برتر امیدهای کشور(۱۳۹۴)

تیم فوتبال امید فرش آرای مشهد ،عنوان سوم لیگ برتر امیدهای کشور را کسب کرد.

امیدهای فرش آرا که سال گذشته عنوان دوم لیگ برتر را داشتند ،امسال توانستند در بین ۱۴ تیم لیگ امیدها،عنوان سوم را کسب کنند.

امیدهای فرش آرا دردور مقدماتی در گروه ۷ تیمی ،در گروه خود دوم شد وبه مرحله نهایی صعود کرد و در این مرحله هم عنوان سوم لیگ برتر را کسب کرد.

در پایان این رقابت ها مجید مرتضایی سرمربی این تیم گفت:اصلا فکر نمکیردیم که تیم امیدهای فرش آرا به مرحله نهایی صعود کند.در این تیم بازیکنان متولد سالهای ۷۸-۷۷-۷۶ -۷۵ و ۷۴ حضور داشتند و جز ۳ بازیکن،دیگر بازیکنان این تیم حداقل تا ۳ سال میتوانند در این رده بازی کنند.

مهمترین مشکل ما فاصله بین دو مرحله بود که به جز بازیکنانی که در رده بزرگسالان هم حضور داشتند ،دیگر بازیکنان با تعطیلی تمرینات مواجه شدند که این  فاصله ،در روند بازی ما اختلال ایجاد کرد.اگر چه فکر میکنم کسب عنوان سومی در بین ۱۴ تیم امید ،با میانگین سنی پایین تر از دیگر تیم ها ،اینده خوبی را برای فوتسال استان رقم بزند.

ضمن اینکه خبر فوت مربی بزرگ و پشتوانه ساز فوتبال استان( استاد هادی غیاثیان )که مربی دو بازیکن ما هم بوده ،تاثیر زیادی در روحیه تیمی ما گذاشت.

مرتضایی در مورد میزبانی این بازی ها گفت: میزبانی خیلی معمولی بود.مثلا در یکی از بازی ها به خاطر نبود امبولانس ،بازی با تاخیر ۲۵ دقیقه ای برگزار شد.اما باید از مسولان و مهمانداران هتل محل اسکان تیم فرش ارا نهایت تشکر را داشته باشم که نهایت همکاری را داشتند.

سرمربی تیم امیدهای فرش آرا گفت:توجه به رده های پایه در سال های آینده کاملا محسوس خواهد بود .یکی از مربیان تیم شهرداری رشت گفت که شما با این کار ( حمایت از جوانان فوتسال) ۱۰ سال اینده استان خراسان را تضمین کرده اید.ضمن اینکه بازیکنان تیم قهرمان(شهرداری رشت) را با افتخار برای بازی به تیم شما میدهیم.

در پایان این رقابت ها،تیم های شهرداری رشت ؛کشاورز قزوین و فرش ارای مشهد عناوین اول تا سوم این دوره از مسابقات لیگ برتر امیدها را کسب کردند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *