Slide toggle

احمد پور: ما به بازی ها برمیگردیم و جبران میکنیم.

امیر احمد پور دروازبان جوان وآینده دار فوتسال ایران که امسال فرش آرا را برای بازی انتخاب کرد ،شرایط متفاوتی را از سال های گذشته تجربه میکند.بازی در تیمی پر هوادار که تمام بازی های آن جدا از اینکه پخش زنده دارد ،زیر ذره بین هواداران وکار شناسان است.او توانسته در این مدت خود را در تیم جا بیاندازد و در بین هواداران هم محبوبیت خوبی کسب کند.جدا از اینکه بازی به بازی پیشرفت کرده و نشان داده که میتواند در آینده ای نزدیک به فردی مطمئن در درون دروازه تیمش و حتی تیم ملی باشد.اما حواشی ایجاد شده در بازی فرش ارا و میثاق تهران ،شرایط سختی را برای او به وجود اورد که در مصاحبه با سایت باشگاه فرش آرا ،آن را بررسی میکنیم.

احمد پور درباره ۵ هفته ابتدایی لیگ گفت: باری ها خوبی انجام دادیم .اما بر اثر اشتباهات خودمون باختیم و عدم تمرکز مهمترین عامل شکست های ما بود. به ویژه بازی میثاق که میشد راحت ببریم و نشد.اما تیم های بزرگ وریشه دار اگر بر روی نوار شکست هم باشند ،باز میتوانند این دوران را طی کنند و نتایج را در ادامه لیگ برگردانند وباخت ها را  جبران کنند.۵ هفته گذشت و ۲۱ هفته باقی مانده و به حق خودمان میرسیم. ما دنبال جایگاه نیستیم ودنبال هدف کادر فنی و باشگاه هستیم و علاقمندیم با روح جوانی ،نتیجه ها را به سود فوتسال ایران کنیم.چرا که هر تیمی حاضر نیست چنین ریسکی را بپذیرد که با تیمی جوان شده به لیگ پا بگذارد وامسال فرش آرا چنین هدفی را دارد.باشگاه میتوانسته بازیکنان درجه اول فوتسال ایران را به خدمت بگیرد ،اما با انتخاب جوانهای فوتسال ایران و بازیکنان رده امیدها در کنار چند با تجربه که از سال گذشته کنار هم هستیم ،حتما میتوانیم در ادامه لیگ ،توقع سر مربی و مدیر عامل باشگاه را جلب کنیم.

در ادامه از امیر احمد پور درباره بازی این تیم با میثاق پرسیدیم که گفت: بازی خوب بود. نیمه اول میتوانستیم نتیجه ای به دست بیاوریم که بازی تمام شده تلقی شود.در نیمه دوم هم اگر توپ هایمان گل میشد با فاصله میبردیم.اما توپ ها گل نشدو تلاش ما نتیجه نداد.

اما مهمترین مسئله حواشی ا یجاد شده در این بازی بود که در این باره احمد پور گفت: اون خطا یی که اقای حاجی بنده انجام داد خیلی واضح بود . معلوم بود که عمدی زده ونمیتوانست به توپ برسد.من مصدوم شدم و پزشک مشغول مداوای من بود وحواسم به سکو ها نبود.وقتی آماده مسابقه شدم دیدم که بر روی سکو ها درگیری شده و گفتند که پدرم درگیری ها را ایجاد کرده اند. از چندین نفر از مربیان که روی سکو ها بودند پرسیدم که چه شده واینکه آیا پدرم توهینی به کسی کرده واقعیت دارد یا نه که همگی این مسئله را تکذیب کردند.تنها پس از مصدومیت من پدرم گفته ارام تر بازی کنید . در همین حین یک نفر او را هول میدهد . اما مسئله این است در تیمی که بازیکناش دوستان من هستند، چرا باید توهین به خانواده من بشود؟ در نیمه اول توهین به من و دیگر بازیکنان و مربیان شنیده میشد.اما توجه نکردیم.بازیکنان میثاق توهین کردند وتماشاگران آنها هم انقدر پیش رفتند که نیروی انتظامی چند نفر ازآنها را از سالن اخراج کرد. ولی عامل این درگیری ها و مقصر اصلی این اتفاقات انها بودند.مورد مهم این است که در تیم میثاق اگر شرایط به نفع انها نباشد همه چی را به هم میریزند تا به گل برسند وبعد از اینکه پیروز میشوند ،همگی مودب هستند .این مسئله هم تنها برای ما نیست و همه تیم های فوتسال این را میدانند .مسئله دیگر این است که پدرم چندین ساله که بازی های من را در سالن تماشا میکند.چرا تا به حال چنین اتفاقی رخ نداده؟ وبرای اولین بار در سالن میثاق این اتفاق افتاده.این عزیزان که خود را بزرگ فوتسال میدادند باید بدانند که بزرگی یعنی اینکه دست چند جوان را بگیرند تا رشد کنند.نه اینکه با جبهه گیری انها را تحت فشار بگذارند..خدا شاهده من تو زمین بی احترامی نکردم.اگر کسی میگه من بی احترامی کردم خودشون میدونند و خدای خودشون. ما الان در تیم فرش ارا نتیجه نگرفتیم .اما اخلاق گرا هستیم وبا اینکه تحت فشار هستیم هیچ به حواشی کاری نداریم و فقط فوتسال خودمون رو بازی میکنیم .

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *