Slide toggle

احمد پور: در فرش آرا به خواسته های بزرگترم میرسم.

امیر احمد پور ،دروازبان جوان واینده دار فوتسال ایران که در اخرین اردوی تیم ملی هم جزو دعوت شدگان بود ،پس از پیوستن به تیم فرش آرا گفتگویی داشته که با هم میخوانیم:

با صحبت‌هایی که با مسئولان تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد داشتم، فضای مناسبی را برای حضور در این تیم مردمی و ریشه دار خراسانی دیدم و در نهایت تصمیم گرفتم که به شهر امام رضا (ع) بروم.

وی افزود: در جلساتی که برگزار شد مسئولان فرش‌آرا و علی‌الخصوص مدیران این تیم را انسان‌های بزرگی دیدم که می‌توان با آنها به هر چه بهتر شدن فکر کرد و به خواسته‌های بزرگتر رسید. به همین خاطر بی‌معطلی از میان پیشنهاداتی که داشتم فرش آرا را انتخاب کردم.

دروازه بان فصل قبل مقاومت با اشاره به خاطرات شیرین خود در تیم سابقش گفت: قطعا چیزهایی که از استاد خودم رضا فلاح یاد گرفته ام را فراموش نخواهم کرد. در سخت ترین شرایط برای این تیم بازی کردم و جانم را گذاشتم تا در کنار هم تیمی هایم، نماینده کرج لیگ برتری بماند.

احمدپور تاکید کرد: خوشحالم که رفتنم از کرج هم برای مقاومت خوش‌یمن بود و فرش‌آرا قبول کرد تا در بازی های پخش زنده و غیر زنده به دو شکل اسپانسر مقاومت البرز شود تا این تیم از حالت قبل خود خارج شود.

احمد پور پس از پایان تمرینات تیم ملی به مشهد میاید تا در تمرینات تیم جدیدش حضور پیدا کند.

نمایش آواتار نویسنده

0 thoughts on “احمد پور: در فرش آرا به خواسته های بزرگترم میرسم.

  • رضاخرداد ۲۹, ۱۳۹۴ at ۳:۱۰ ب.ظ

    امیدوارم با جذب این دروازه بان خوب فوتسال کشور امسال فرش آرا نتایج بهتر از سال گذشته کسب کند

    پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *