Slide toggle

احمدی: شکایت میکنم.با من اصلا مصاحبه ای نشده.

پس از اینکه مجید مرتضایی کلاس دانش افزایی موفقی را در شهر رفسنجان برگزار کرد،برخی افراد و یک سایت مشخص،در صدد جو سازی بر امدند و در آخر با یک مصاحبه جعلی ،اشتباه خود را کامل کردند.

این سایت ،با فردی مصاحبه  انجام داده که حالا مشخص شده که این مصاحبه با فردی دیگر بوده و فایل صوتی این سایت و تفاوت صدای فرد اصلی با فردی که مصاحبه شده، کاملا مشخص است.به همین دلیل با احمدی(مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال رفسنجان )  گفتگویی انجام دادیم که با هم میخوانیم.

جناب آقای اکبر احمدی به چه دلیل شما قصد دارید از پایگاه خبری فوتسال شکایت کنید؟

به دلیل اینکه فایل صوتی قرارداده شده در فضای عمومی این سایت اصلا صدای من نیست و اصلا با من مصاحبه یا مکالمه ای صورت نگرفته است . در حقیقت این فایل صوتی مربوط به یکی از دوستانی ست که در رفسنجان مربی گری میکند و در سال قبل سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان بوده و اکنون سمتی در این تیم ندارد.و حالا که دراین سایت ،اسم من به عنوان گفتگوشونده ذکر شده و این فایل صوتی را به من نسبت داده اند، شکایتی تنظیم و به مراجع قانونی تحویل داده ام. آنها باید در دادگاه حاضر شوند و بابت این مسئله پاسخکو باشند.

جناب آقای احمدی آیا دعوت از آقای مرتضایی برای این دوره ،نیاز به مجوز از فدراسیون داشت ؟

ببینید ،روال دعوت از مدرسین و یا شرکت آنها در کلاسهای رسمی با کارگاه دانش افزایی متفاوت است .در دوره های مربیگری، مدرس بایستی مورد تایید فدراسیون فوتبال باشد و حتی ابلاغ آن از فدراسیون فوتبال برای هر شهر صادر میگردد که نیاز به هماهنگی با فدراسیون فوتبال دارد. اما در مورد برگزاری کارگاه ها ،این هیات فوتبال شهرستان ها هستند که میتوانند خودشان انتخاب کنند که کدام مدرس را برای تدریس به دوره دانش افزایی دعوت کنند.با وجود این، من با آقای خسروی ،یکی از اعضای کمیته آموزش فدراسیون فوتبال جهت حضور آقای مرتضایی در دوره دانش افزایی گفتگو کردم که ایشان نیز جناب مرتضایی را تایید و گفتند ایشان یکی از بهترین مدرسین ماست. به همین دلیل و با توجه به شناخت قبلی که خودم و دوستانم در دوره ای که ایشان در سال ۱۳۹۰ در کرمان برگزار کردند داشتیم، از ایشان دعوت نمودیم. ابتدا ایشان به دلیل درگیری شدید در مسابقات لیگ برتر اصرار به استفاده از  بقیه اساتید داشتند. ولی ما  قول گرفتیم که در پایان لیگ فوتسال ،در رفسنجان حاضر شوند.من از شما سئوال میکنم، وقتی فردی  ۴ سال در لیگ برتر به مربیگری در بالاترین سطح کشور مشغول است و سابقه ۱۳ سال تدریس فوتبال و فوتسال دارد و از نتایج کلاس های موفق  ایشان در  شهرهای مشهد – بجنورد – دلیجان با خبر بودیم و  همچنین سابقه تدریس فوتسال  در غالب کارگاههای دانش افزایی دارند، دیگر چه کسی را بهتر از ایشان میتوانستیم برای تدریس دوره بیاوریم؟

آقای احمدی چرا از مدرسین دیگر استفاده نکردید؟ و چرا باوجود برگزاری کارگاهها در شهرهای مختلف که گفتید ،چرا این پایگاه فقط به برگزاری این دوره در رفسنجان توجه نشان داده و آن را غیر قانونی دانسته اند؟

ببینید ،دلیل این کار برای من کاملا روشن است. چرا که در روز دوم دوره ،یکی از مدرسین که در شهرهای مختلف سابقه تدریس دارند با دوست من تماس گرفتند که چرا به خود من نگفتید که  برای تدریس بیایم ، که گفتیم جناب آقای ….. چند ماه پیش به خود شما گفتیم. اما شما  فرمودید من مبلغ ….  میگیرم  و یک روز کلاس را برگزار میکنم و در روز دوم فقط باید مرا برای گشت و گذار به جاهای مختلف ببرید . اما به اقای مرتضایی  که گفتیم، حتی یک بار هم درباره مبلغ و شرایط صحبتی نکرد.مسئله دوم همانطور که عرض کردم ایشان سابقه و تجربه مربیگری داخل زمین فوتسال را در لیگ برتر دارد و اتفاقا این از زرنگی ما بود که کسی را برای این دوره دعوت کردیم که تجربیات تلخ وشیرینی را از برد و باختها در زمین فوتسال داشته است و میتواند آن را به شرکت کنندگان ،با توجه به سابقه طولانی در تدریس منتقل کند. به طور مثال هر سال جلساتی در انگلستان برگزار میگردد که در آن مربیان لیگ تدریس میکنند بدون آنکه خود مدرس فیفا یا یوفا باشند مثل آرسن ونگر، پس باید سایتهای آنها هم بنویسند این غیر قانونی است.! شما به صفحه اینستاگرام من سر بزنید، بالغ بر ۲۴ نفر از ۶۰ نفر شرکت کننده این دوره بابت برگزاری و آوردن آقای مرتضایی از من تشکر کرده اند.

سخن پایانی شما؟

من فکر میکنم که این سایت کاملا خصومت شخصی با آقای مرتضایی دارد.این را هم اضافه کنم که وقتی اسم آقای مرتضایی برای تدریس این کلاس  به میان امد،از شهرستانهای انار.کشکوئیه.نوق و شهربابک و دیگر شهرستانهای نزدیک برای این کلاس حضور یافتند که جا دارد از ایشان نهایت تشکر را داشته باشم.

توضیح:در این گفتگو نام افرادی عنوان شد که از ذکر اسامی خودداری میکنیم.اما فایل صوتی نزد سایت باشگاه به امانت قرار دارد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *