Slide toggle

احمدپور:۱۱ دیدار باقیمانده را با تمام وجود بازی خواهم کرد

امیر احمد پور ،دروازبان ملی پوش وجوان فرش آرا ،در اولین سال حضور خود در مشهد ،روزهای پر فرار و نشیبی  داشت.

احمدپور در گفتگو با سایت باشگاه فرش ارا ،از نیم فصل گذشته گفت.

نیم فصل اول شرایط چگونه بود:

احمد پور:اصلا خوب نبود وراضی نیستم.خیلی تحت فشار بودم و اصلا فکر نمیکردم چنین شرایطی پیدا کنم.البته الان خیلی خوشحالم که تو همچین شرایطی قرار گرفتم و شرایط سخت رو  تو این سن تجربه کردم.این یک پله و حرکت رو به جلو بود.از این بابت خوشحالم که در تک تک اتفاقات ناشکری نکردم و گفتم خدایا شکرت.حتا بعد از هر باخت ،سجده شکر به جا اوردم و گفتم حتما خدا یک حکمتی در کارهاش هست و باید شکر گذار باشیم.

الان خیلی با روحیه تمرین میکنی و در کنار هم تیمی هات خیلی با انگیزه هستی،چه اتفاقی افتاده؟

احمد پور:خوشحالم که بعد از مدت ها به ارامش رسیدم و هدفم همیشه این بوده که رو به جلو حرکت کنم و باعث سربلندی پدرو مادرم باشم.هیچ زمان دنبال شهرت نبودم و فقط مهم سربلندی خانواده م بوده.همیشه باهاشون در تماس هستم و همیشه به من روحیه میدن.حتا بعد از یکی از شکست ها مادرم ناراحتی قلبی پیدا کرد .اما الان قول دادم که در ۱۱ دیدار باقیمانده ،کاری کنم که خنده رو لبهاشون بشینه.اینجا اما رضا (ع) رو دارم و دعای پدر ومادرم که  همیشه زندگیمو مدیونشون هستم. شرایط جوری بود که هر کی ،هر چی دلش خواست گفت .اما میدونم که عزت دست خداست و همون میشه که خدا میخواد.

ارتباط خوبی با هواداران مشهدی داری و با اینکه در نیم فصل نتیجه خوبی نگرفتین،نه به تو و نه به هیچ کدام از بازیکن ها ،حرف تلخی نزدند.چرا این اتفاق افتادو چه تاثیری در روحیه شما داشت؟

اول باید از ته دل از تک تک هواداران تشکر کنم.بابت اینکه همیشه از تیم و بازیکن ها حمایت کردند.هواداران ما فهم فوتسالی دارند و خیلی با شخصیت هستند.خوشحالم که چنین هوادارانی داریم .انشالله به لطف خدا و حمایت اونها،جواب این محبتشون رو با نتایج خوب در نیم فصل دوم خواهیم داد.

تو امسال به فرش ارا اومدی.رابطه ت با مدیریت باشگاه و مربیان چگونه ست؟

اول یک کمی سخت بود.اما الان رابطه خیلی خوبی با  تک تک مربیان تیم دارم و یک رابطه دو طرقه قوی بین ما برقراره و خوشحالم که این آرامش رو دارم.اما در مورد حاج اقای مرتضایی مدیر عامل باشگاه باید بگم که از ته دل مثل پدرم ایشون رو دوست دارم و امیدوارم سایه شون بالا سر جوون ها برقرار باشه.

بازیکن ها جدید که اضافه شدن چطور هستند؟

اقای محسن زارعی یکی از بهترین بازیکن های باتجربه و با سابقه ملی بوده که من همیشه بازی شون رو دوست داشتم و الان هم خیلی میتونن به تیم کمک کنند و از لحاظ دفاعی تیم رو تقویت کردند.جیسون هم یک راس فوق العاده ست که همه جوره میتونه به تیم کمک کنه و من خوشحالم که با تیم ما اضافه شده.تا امروز هم خیلی چیزها از جیسون یاد گرفتم.مجید رضایی هم از بازیکن های با تجربه لیگ بوده که از تیم مس به ما اضافه شده.در کل فکر میکنم باشگاه خریدهای خوبی انجام داده که در راستای تقویت تیم موثره.

صحبت پایانی؟

از خانواده م تشکر میکنم که تو این مدت خیلی نگران من بودند و امیدوارم بتونم باعث سربلندی دوستان و خانواده م باشم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *