Slide toggle

اکبر تقوی سرپرست تیم فوتسال فرش‌آرا درباره حوادث تبریز گفت: اتفاقات دیدار با مس (جمعه) ارتباطی به حواشی بازی پارسال نداشت. من همیشه به مربیان می‌گویم تیمی که به برتری می‌رسد، نباید بعد از بازی به دنبال برخی صحبت‌های خاص باشد. بعد از بازی دیدم که محسن خبیری با داور بازی صحبت می‌کند و برای جدا کردن آن‌ها جلو رفتم. در این حین دیدم که سرپرست مس با لحن بدی به ما گفت به رختکن بروید. من هم در پاسخ گفتم شما مربی خودتان را به رختکن بفرستید اما او در ادامه با صدای بلند و در حالی که با الفاظ زشتی توهین می‌کرد، گفت اینجا تبریز است و حق نداری حرف بزنی.

او افزود: آقای اسماعیلی دو ماه است که سرپرست تیم مس سونگون شده و باید حد و اندازه خودش را بداند. برخی هم او را تحریک کرده بودند چون به اسماعیلی نمی‌خورد اهل داد و بیداد باشد. او باید ابتدا اجازه دهد مهر کارت سرپرستی‌اش خشک شود. اسماعیلی می‌گوید در جلسه هماهنگی بازی توهین کرده‌اید اما او باید خودش بگوید ساعت یک بامداد شب قبل از بازی در هتل با داورهای بازی چه کار داشت؟

سرپرست تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد همچنین با اشاره به این که تیم میزبان سالن اصلی بازی را برای تمرین در اختیارشان قرار نداده است، افزود: باشگاه مس با آن عظمت نتوانست یک سالن برای ما بگیرد. آنها از دو ماه پیش می‌دانستند که قرار است ما در این روز به تبریز بیاییم. آنها در شرایط عادی طوری رفتار می‌کنند که گویی بهترین آدم‌های روی زمین هستند اما با کوچکترین جرقه‌ای حاشیه درست می‌کنند. در مجموع معتقدم بی‌انصافی‌ است تیمی که پیروز می‌شود با تیم بازنده وارد جر و بحث شود. ضمن این که افرادی از ابتدای بازی تا پایان آن، پشت نیمکت ما به اعضای تیم توهین می‌کردند. آنها از الفاظ آذری استفاده می‌کردند و ما هم در تیم‌مان چند آذری داریم که از شنیدن این حرف‌ها ناراحت می‌شدند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *